Eerste Fortuyn-stemmen komen nu al binnen!

Nog vier dagen en de Nederlanders bevolking mag weer naar de stembus. Voor onze landgenoten in het buitenland is het echter al sinds vandaag mogelijk om digitaal te stemmen via internet of op de ouderwetse manier via de post. Zoals in onderstaande 'reportage' te zien is komen de eerste Fortuyn-stemmen inmiddels al binnen. Met de steigende lijn die onze partij in de peilingen doormaakt rekenen we dan ook op een mooi resultaat.
Op woensdag 22 november bepaalt U namelijk door wie en op welke manier ons land de komende jaren bestuurd gaat worden. Blijven we doorgaan met het toelaten van ongewenste vreemdelingen of gaan de grenzen nu eindelijk eens echt op slot? Gaan we de zogenaamd rijke ouderen op hun pensioen alsnog 'belonen' met wederom een belastingverhoging of gaan we op een socialere manier om met de vergrijzing? Blijven we vele miljarden euro's in de bodemloze put gooien die ontwikkelingshulp heet, of gaan we dit geld aan een beter doel besteden?
De keuze is aan u! Voor de Lijst Pim Fortuyn is nog veel werk te verzetten in Nederland en daarvoor hebben we uw steun nodig.
Stem daarom op 22 november op Lijst Vijf: FORTUYN!
Meer informatie kunt u vinden op LijstVijfFortuyn.nl.
18-11-06 Redactie Lijst Pim Fortuyn


